Program Partnerski

Nasz Program Partnerski to narzędzie, które pozwala na promowanie Państwa sklepu oraz produktów lub usług, zwiększając ich wartość dla klienta poprzez dołączenie w formie gratisu, wydawnictw Jerzego Kukuczki dostępnych na naszej stronie.


W ramach programu partnerskiego sklep wykupuje u nas pakiet kodów uprawniających do otrzymania za darmo wydawnictw elektronicznych, które oferujemy.
Jeśli klient dokona zakupu w Państwa sklepie (spełniając kryteria, które ustalicie, np. zakup powyżej 50pln), otrzyma on kod na gratisowe wydawnictwo/a dostępne w ramach wykupionego u nas pakietu. 

Państwa klient, może pobrać darmowe wydawnictwo, wchodząc na naszą stronę i wpisując otrzymany kod przy danym produkcie, który obniży cenę do uzgodnionej kwoty (np. 0 zł, procentowy rabat, itd.) 

Program partnerski jest korzystny dla Państwa sklepu, ponieważ pozwala na zwiększenie wartości Państwa produktów poprzez ciekawy dodatek oraz wyróżnienie się pośród konkurencji. Ceny pakietów są zależne od ilości wykupionych kodów i są uzgadniane indywidualnie z państwem, jednak jednostkowa cena wydawnictwa jest dla Państwa zawsze bardzo korzystna.
Nie ponoszą Państwo także żadnych innych kosztów w związku z uczestnictwem w programie, oprócz wykupienia samych kodów rabatowych.

Program partnerski jest również korzystny dla nas, ponieważ pozwala na zwiększenie sprzedaży oraz promowanie osiągnięć oraz nazwiska Jerzego Kukuczki.

Aby przystąpić do programu napisz do nas na adres www@kukuczka.net !

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙